O mnie

Witam Cię na mojej stronie! Nazywam się Marek Mytych, jestem facetem w okolicach 40-tki. Mieszkam we Wrocławiu. Od 15 lat z pasją pracuje w branży bankowo – ubezpieczeniowej. Przeszedłem sporą ścieżkę kariery w tej branży: od kasjera w banku, agenta ubezpieczeniowego, poprzez doradcę klienta, doradcę klienta biznesowego, kierownika placówki bankowej, aż do analityka finansowego. Obecnie prowadzę własną firmę i pracuję jako niezależny ekspert finansowy.

Mam bardzo szeroką wiedzę, cenne doświadczenie oraz kontakty biznesowe. Dzięki temu na co dzień, po analizie sytuacji, wybieram oraz dostarczam najlepsze rozwiązania kredytowe, oraz solidne produkty ubezpieczeniowe. Dzięki niezależności mogę porównać wiele ofert i zaproponować aktualne promocje udostępnione w różnych bankach. Na podstawie zebranych informacji potrafię określić, do których banków warto składać wnioski w konkretnej, indywidualnej sytuacji, oraz które elementy kredytu da się jeszcze poprawić lub wynegocjować.

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ ?

Jako ekspert finansowy, dziele się wiedzą, pomagam oraz reprezentuje swoich klientów w branży bankowo-ubezpieczeniowej. Nie jestem związany z żadnym konkretnym bankiem, towarzystwem ubezpieczeniowym. Jestem obiektywny, wskazuje moim klientom plusy oraz ewentualne minusy danego rozwiązania finansowego. Korzystając z moich usług, klienci mają pewność, że zawsze korzystają z szerokiej liczby rozwiązań finansowych dostępnych na rynku. Stawiam na długoletnią współpracę, relację oraz kompleksowość usług. Dzięki temu moi klienci mają wszystkie usługi, realizację potrzeby finansowych w jednym miejscu. Każdy klient jest przeze indywidualnie wspierany przez dłuuuugi czas.

POUKŁADAJMY FINANSE RAZEM!

Pracuję z klientami indywidualnymi, firmami o różnym stażu oraz wielkości. Powiedz mi, w czym mogę Ci pomóc.